صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1
1397/8/21 دوشنبه به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی ؛ آیین بزرگداشت هفته کتاب در خراسان شمالی برگزار می شود آیین بزرگداشت بیست وششمین دوره هفته کتاب و تکریم مقام کتاب، کتابخوانی و کتابدار در خراسان شمالی به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سه شنبه، 22 آبان ماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، علی‌محمد جهانی ، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی از برگزاری آیین  بزرگداشت بیست وششمین دوره  هفته کتاب و تکریم مقام کتاب، کتابخوانی و کتابدار در از تمهیدات و برنامه های هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار  با حضور مسئولین و کتابداران  این استان خبرداد.

جهانی عنوان کرد: آیین بزرگداشت بیست و ششمین دوره هفته کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی روز سه شنبه، 22 آبان ماه ساعت 12 در محل سالن  آمفی تئاتر کتابخانه عمومی علامه دهخدا بجنورد با حضور جمعی از مسئولین و کتابداران سراسر استان برگزار می شود.

وی افزود: در این مراسم از مسئولین و دستگاه‌های فعال در حوزه ترویج فرهنگ  کتاب و کتابخوانی  با اهدای لوح سپاس و تندیس تقدیر خواهد شد.

گفتنی است؛ مراسم  کشوری گرامیدا شت هفته کتاب توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در روز 24 آبان همزمان با روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، با حضور مسئولین کشور و با  تقدیر از کتابداران و کتابخانه‌های عمومی برتر برگزار می شود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 391