صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1

2
1397/9/7 چهارشنبه امام جمعه آشخانه در دیدار با کتابداران شهرستان مانه و سملقان: جامعه توسعه یافته نشان از اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارد امام جمعه شهر آشخانه در نشست تقدیر از برگزیدگان کتابخانه‌ای هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان مانه و سملقان، نقش کتاب و کتابخوانی را در اعتلای فرهنگ و توسعه همه جانبه کشور متمایز دانست. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی، حجت الاسلام عباسعلی احمدزاده، امام جمعه شهر آشخانه با حضور در کتابخانه مرکزی شهید بهشتی این شهر در نشست تقدیر از برگزیدگان کتابخانه‌ای هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان مانه و سملقان شرکت کرد و با کتابداران این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
حجت الاسلام عباسعلی احمدزاده در این نشست نقش  کتاب و کتابخوانی را در اعتلای فرهنگ و توسعه همه جانبه کشور متمایز دانست و  خاطر نشان کرد: تلاشهای گسترده نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ترویج مطالعه مفید  ستودنی است و خوشبختانه اداره کل کتابخانه‌های عمومی در این حوزه اقدامات  چشمگیری داشته است.

وی خطاب به کتابدارن اشاره کرد: شما سفیران کتاب و کتابخوانی هستید. سفره پر برکت کتاب و کتابخوانی پهن است به اندازه ی قدرت و توانی که دارید مردم را راهنمایی کنید، می توانیم برنامه ریزی کنیم و با هم کتاب بخوانیم و شما کتابداران مامور راهنمایی و نفس کارهای خیلی ارزشی هستید.
وی اذعان کرد: جامعه توسعه یافته، نشان دهنده اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه  است و البته  فضای مجازی  نیز در این راستا بی تأثیر نیست اما توسعه کتاب و  ترویج کتابخوانی و  کتابخانه‌های عمومی  سرمایه‌ای بسیار گرانقدر است.
در ادامه رئیس اداره  کتابخانه های عمومی   شهرستان مانه و سملقان گزارشی از عملکرد کتابداران و برنامه‌های فرهنگی کتابخانه‌های عمومی شهرستان ارائه کرد و به همراه امام جمعه از محل کتابخانه جدیدالتاسیس مرکزی آشخانه بازدید انجام شد.
منبع: مانه و سملقان
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 417