صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
4

1

2

3
1397/9/25 يكشنبه با حضور اساتید دانشگاه فرهنگیان بجنورد؛ نشست کتاب‌خوان اختصاصی در خراسان شمالی برگزارشد نشست کتاب‌خوان اختصاصی ویژه اساتید استان خراسان شمالی با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان بجنورد، اساتید و جمعی از دانشجویان این دانشگاه برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، نخستین نشست کتاب‌خوان اختصاصی این استان در سال جدید، شنبه، بیست و چهارم آذرماه 97 با حضور حبیب صفرزاده، رئیس دانشگاه فرهنگیان بجنورد؛ جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه  و کارشناسان ستادی اداره کل کتابخانه‌های عمومی در محل سالن جلسلت دانشگاه فرهنگیان بجنورد برگزارشد.

حبیب صفرزاده، رئیس دانشگاه فرهنگیان بجنورد در ابتدای شروع این نشست خاطرنشان کرد: کتاب میراثی ماندگار و پدیده ایی شکوهمند و با ارزش است که زندگی بشر را روشن می کند و خداوند بزرگ معجزه ابدی آخرین فرستاده اش را کتاب قرار داد؛ کتابی که سرآمد همه کتاب هاست. آیین آسمانی ما، پرچمدار کتاب و کتابخوانی است

صفرزاده پیرو اهمیت برگزاری چنین نشست‌هایی با هدف معرفی و نقد و بررسی کتاب‌ها افزود: آنچه که می تواند زیبایی ها و زشتی های پنهان در دل هر کتاب را فراروی قرار بدهد، معرفی کتاب‌های خوانده شده برای دیگران و بحث و بررسی در ابعاد مختلف آن است، علی الخصوص که در بین صاحبان قلم و  جویندگان علم و دانش انجام شود.

درادامه 5 تن از اساتید دانشگاه به معرفی کتاب‌های خوانده شده خود پرداختند که به شرح ذیل است.

«مدیریت در موسسات قرآنی- مردمی»، نویسنده: کریم استادی، توسط باقررستمی(دکتری مهندسی صنایع) ؛

این کتاب در سه جلد به چاپ رسیده است جلد اول آن تعاریف - اصول و مهارت های مدیریتی. جلد دوم آن هدف‌گذاري، مديريت زمان و كارآفريني جلد سوم آن يادگيري، فرصت‌شناسي، فن‌آوري اطلاعات و بهره‌وري  می باشد

« تذکره الشهدا: شهدای فرماندهی انتظامی خراسان شمالی بعد از دوران دفاع مقدس»، نویسنده: ابراهیم امیری، توسط ابراهیم امیری(دکتری جغرافیا)؛

این کتاب  در بردارنده اسنادمکتوب و به جا مانده از شهدای مظلوم ناجا بعد از دوران دفاع مقدس و مصاحبه با خانواده گرانقدر ایشان پیرامون ویژگی های شخصیتی شهید از دوران کودکی تا شهادت است .

« سبک های مدیریت  و افزایش درآمد»، نویسنده: ولی رشیدی، توسط ولی رشیدی( فوق لیسانس فلسفه)؛

در این کتاب همان طور که از نام آن پیداست از اصول ومهارت های مدیریتی و برنامه ریزی برای افزایش درآمد  و همچنین رابطه ی بین سبک های رهبری مدیران ارائه شده است.

« تربیت جنسی»، نویسنده : علی نقی فقیهی، توسط علی یزدانی (دکتری الهیات)؛

 در این کتاب معیارهای رفتارهای بهنجار جنسی و تمایز آن از رفتارهای نابهنجار مطرح شده و نمونه هایی از آن ها مورد بررسی قرار گرفته است. کتاب حاضر باتوجه به تجربه های بشر و مشکلات جنسی امروز جوامع سعی کرده است در پرتو آموزه های قرآنی و حدیثی، سمت و سوی تربیت جنسی را تبیین کند و آگاهی های مناسبی برای والدین و مربیان فراهم آورد.

« تاریخچه وهابیت: پاسخ به شبهات»، نویسنده: محمدعلی نظری ، توسط محمدعلی نظری(دکتری الهیات)؛

دراین کتاب ابتدا به ظهور ، شکل گیری و توسعه وهابیت می پردازد وعقاید و افکار این فرقه به صورت مفصل بیان شده  است.

گفتنی است؛  در پایان حاضرین کتاب‌ها را  مورد  نقدو بررسی قرار دادند و با اهدای لوح سپاس و اهدای کتاب از اساتید معرفی کننده  تقدیرشد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 340