صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1

2
1397/10/6 پنجشنبه با حضور کودکان و نوجوانان شهر حصارگرمخان؛ نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای و مسابقه نقاشی به همت کتابخانه فرهنگ برگزارشد مسئول کتابخانه عمومی فرهنگ حصارگرمخان بجنورد از برگزاری نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای و مسابقه نقاشی در هفته نخست دیماه توسط این کتابخانه خبرداد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی،مسابقه نقاشی با موضوع زمستان با همکاری  مهد کودک آراد و شکوفه های اسلام  و کتابخانه عمومی فرهنگ حصار گرمخان برگزارشد.

 بهنام حسین زاده، مسئول کتابخانه عمومی فرهنگ حصار هدف از برگزاری این گونه برنامه ها را  آموختن مهارتهای هنری و ارتقای سلامت ذهنی کودکان و رنگ شناسی و  شناخت محیط پیرامون دانست.

حسین زاده گفت:  نشست کتاب‌خوان مدرسه ای در دی ماه  ویژه 97 گروره سنی نوجوانان درفضایی دوستانه در بین دانش آموزان پایه هفتم متوسطه اول شبانه روزی شهید سید مصطفی خمینی شهر حصار گرمخان توسط کتابخانه فرهنگ حصار گرمخان برگزار شد.

این نشست با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب برگزار و دانش آموزان شرکت کننده کتابهای مورد علاقه خود را با هم به اشتراک  گذاشتند در این نشست 4 تن از اعضای کتابخانه با معرفی 4 کتاب پرداختند

کتب‌های  ارائه  شده در این نشست به شرح ذیل می باشد

1-کتاب ( زهر ا لربیع) بازنویسی : مجید شفیعی ، ارائه کننده : برات نیکدل

2-کتاب (سفرنامه شیرین ناصر خسرو) بازنویس : محمد شریعتی ارائه کننده:داریوش حاجی شمسایی

3- کتاب (قصه های شیرین تذکره الاولیا ) نوشته:افشین علاءارائه کننده : محمد محمدی

4-  کتاب(حکایت های شیرین گرشاسب نامه)  بازنویسی  : جعفر توزنده جانی ارائه کننده : امیرحسین مرحمتی

وی افزود: برگزاری چنین نشست هایی در فضای دوستانه مدرسه تلاش دارد تجربیات مطالعاتی برای سایر علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی را به اشتراک گذارد و موجب تقویت دانش آوزان در زمینه تحصیلی شود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 323