صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
4

1

2

5

3
1397/10/10 دوشنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمه خبرداد؛ آیین اختتامیه هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان گرمه برگزار شد مراسم اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان گرمه با تجلیل از برگزیدگان این جشنواره و با حضور با شکوه جمعی از منتخبین و اعضا کتابخانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی ،مراسم اختتامیه جشنواره رضوی در شهرستان گرمه با تجلیل از برگزیدگان این  جشنواره و با حضور با شکوه جمعی از منتخبین و اعضا کتابخانه برگزار شد.
مریم خواجه ، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمه گفت:
هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با معرفی ۷ اثر با موضوع سیره امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) در ۳ رده سنی «کودک»، «نوجوان»، «جوان و بزرگسال» و همچنین بخش «خانوادگی» ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۷ آغاز شد و ۱۹ مردادماه به کار خود خاتمه داد.

وی اضافه کرد: در این مراسم از 80 نفر از برگزیدگان جشنواره رضوی تجلیل بعمل آمد که در این دوره از شهرستان گرمه  2560 نفر در مسابقات مکتوب و آنلاین جشنواره رضوی  شرکت کردند .

خواجه گفت : همچنین به مناسبت 5 دی روز ملی ایمنی در برابر زلزله یک کارگاه آموزشی توسط نیروهای خدوم هلال احمر در همین رابطه برای حاضران برگزارشد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گرمه در پایان افزود:  جشنواره‌های کتابخوانی فرصت مناسبی برای آشنایی با ائمه اطهار(ع) و کسب معرفت است و برگزاری مسابقات کتابخوانی باعث ترغیب هر چه بیشتر خانواده ها به مطالعه کتاب و هدفمند شدن مطالعه می شود .

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 301