صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1
1397/10/11 سه‌شنبه به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود؛ سلسله نشست‌های نمایشنامه‌خوانی در کتابخانه‌های عمومی به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور سلسله نشست های نمایشنامه خوانی در کتابخانه های عمومی سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، سلسله نشست های نمایشنامه خوانی با هدف خوانش بهترین نمایشنامه های ایران و جهان، معرفی سبک ادبی نمایشنامه و نمایشنامه نویسان برتر به همت نهاد کتابخانه های عمومی برگزار می شود.

این برنامه از فعالیت های ترویجی نهاد کتابخانه های عمومی است که با توجه به استقبال افراد به ویژه جوانان و نوجوانان از نمایشنامه و هنر تئاتر طراحی شده و  همچون نشست های کتاب‌خوان در کتابخانه های عمومی سراسر کشور برگزار به صورت مستمر برگزار خواهد شد.

استان های تهران و فارس نخستین میزبان برگزاری این نشست ها در هفته دوم دی ماه هستند.

بر این اساس نشست خوانش نمایشنامه «معرکه پسران خورشید» اثر محمدجواد بخشی زاده، روز سه شنبه ۱۱ دی ماه ساعت ۱۵:۳۰ در سالن استاد لایق کتابخانه عمومی ابوریحان واقع در دروازه کازرون شهر شیراز برگزار می شود.

لازم به ذکر است نهاد کتابخانه های عمومی کشور پیش از این جلساتی از جمله نشست های کتابخوان را برگزار کرده که مقدمه ای برای برگزاری سلسله نشست های نمایشنامه خوانی است.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 289