صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1
1397/10/16 يكشنبه به همت نماینده مردم شهرستان اسفراین در مجلس شورای اسلامی؛ کتابخانه عمومی در روستای «دوستدار کتاب بزنج» خراسان شمالی ساخته می شود هادی قوامی، نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی، به عنوان خیر در روستای دوستدار کتاب بزنج این شهرستان کتابخانه می سازد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی ، قاسم ابراهیمی زمانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسفراین در جریان بازدید از کتابخانه‌های عمومی روستایی این شهرستان از ساختمان کتابخانه در حال ساخت بزنج، روستای منتخب دوستدار کتاب کشور در سال 96 بازدید کرد.

زمانی گفت: هادی قوامی، نماینده مردم شهرستان اسفراین در مجلس شورای اسلامی هزینه کرد کل ساخت این مکان فرهنگی را  پرداخت کرده  و به عنوان خیر حوزه کتاب و کتابخوانی  خدمات بزرگی را در این شهرستان  انجام داده است.

وی افزود:  اخذ زمین کتابخانه مرکزی اسفراین ، ساخت قرائتخانه کتابخانه عمومی امام خمینی و اهدای  تعداد زیادی از کتاب‌های کتابخانه شخصی  به مجموعه کتابخانه‌های عمومی شهرستان  مرکزی از جمله اقدامات نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی کشور در مسیر توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی بوده است.

رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اسفراین خاطرنشان کرد: با اتمام ساخت و بهره برداری از این کتابخانه  به عنوان هشتمین کتابخانه روستایی،  اسفراین پیشتاز در توسعه کتابخانه‌های روستایی در سطح استان می شود.

گفتنی است؛ اسفراین در حال حاضر در روستاهای ایرج، چهل حصار، سست ، زرق آباد، چهاربرج ، بام و جوشقان کتابخانه عمومی  فعال دارد.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 293