صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
2

1
1397/10/22 شنبه با همکاری خانه بهداشت روستای چهل حصار برگزارشد؛ کلاس مشاوره ویژه زوجهای جوان عضو کتابخانه حضرت معصومه مسئول کتابخانه عمومی حضرت معصومه روستای چهل حصار شهرستان اسفراین از برگزاری کلاس مشاوره ویژه زوجهای جوان عضو کتابخانه با همکاری خانه بهداشت روستا خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی،معمری،  مسئول کتابخانه حضرت معصومه(س) روستای چهل حصار شهرستان اسفراین گفت: در راستا همکاری با سازمانها یا نمایندگیهای ارگانهای روستا و درجهت شناسندن کتابخانه عمومی روستا جلسه مشاوره با همکاری خانه بهداشت روستا ویژه زوجهای جوان در محل کتابخانه برگزار شد.

در این جلسه  آریاوند از مشاورین شبکه بهداشت  به مدت دو ساعت برای زوجهای جوان در رابطه با  تربیت فرزندان ونحوء برخورد  وتعامل والدین در محیط خانه سخن گفت و عنوان کرد: تعامل خانه بهداشت و کتابخانه می تواند نقش تعین کننده ای در آگهی دادن جوانان با استفاده از منابع مکتوب و منابع دیگری که در کتابخانه موجود است، فراهم آورد.

معمری نیز در این جلسه با اشاره به اینکه  کتابخانه روستا در طول هفته خدماتی چون دسترسی به منابع (کتاب ،مجله و اینترنت پرسرعت )ارائه می دهد، افزود: اگر می خواهیم یک جامعه سالم چه از لحاظ روانی و چه جسمی داشته باشیم باید فرهنگ مطالعه را در بین تمام اقشار جامعه گسترش بدهیم .

گفتنی است؛ در پایان از دونفر از شرکت کنندگان در جلسه که عضو فعال کتابخانه بودند تقدیرشد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 163