صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود

1397/11/13 شنبه در راستای اجرای مصوبات نشست شورای معاونین نهاد در شهرستان رازوجرگلان؛ کارگاه آموزشی « پیشگیری از اعتیاد» و «مشاوره پیش از ازدواج، زندگی و خانواده» برگزار شد در راستای اجرای مصوبات نشست شورای معاونین نهاد با مسئولان شهرستان رازوجرگلان استان خراسان شمالی، دومین کارگاه آموزشی «پیشگیری از اعتیاد» و «مشاوره پیش از ازدواج، زندگی و خانواده» با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی،  دومین کارگاه آموزشی«پیشگیری از اعتیاد» و  «مشاوره پیش از ازدواج، زندگی و خانواده» در راستای اجرای مصوبات نشست شورای معاونین نهاد در شهرستان رازوجرگلان و به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی، روز سه شنبه 9 بهمن‌ماه ۹۷ در روستای  غلامان و در ساختمان  دبیرستان شبانه روزی دخترانه اسماء  و پسرانه شهدای غلامان با حضور ۸۰ نفر برگزار شد.

این کارگاه با حضور ۵۰ نفر از دانش آموزان دختر و ۳۰ نفر از  دانش آموزان پسر برگزار شد و نجمه زیوری، کارشناس ارشد  روانشناسی بالینی و عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور و دبیر آموزش و پرورش مقطع ابتدایی در شهر راز مباحث آموزشی را برای حاضرین در جلسه ارائه کرد.

زیوری با تبیین آسیب‌ها و معضلات پیش روی خانواده‌ها به اهمیت رعایت نکات اخلاقی و رفتاری در زندگی اشاره کرد و افزود: باید با بالا بردن سطح آگاهی و کسب توانمندی‌های لازم در برخورد با مسائل مختلف همواره اقدام اخذ تصمیمهای مفید و اثربخش در زندگی کرد.

وی تصریح کرد: در شیوه زندگی سالم، شخص به طور آگاهانه در مواجهه با انتخاب‌های مختلف بهترین تصمیم را می‌گیرد و در جهت کسب موفقیت‌ها به طور فعالانه قدم بر می‌دارد.

 گفتنی است، این کارگاه با مشارکت اداره کل کتابخانه‌های عمومی و  آموزش و پرورش استان و در راستای اجرای مفاد تفاهم نامه  بین این دو دستگاه برگزار شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 940