خبرهای روز

1398/10/25 چهارشنبه کمک 25 میلیون ریالی خیران برای تجهیز کتابخانه حافظ خرق خیران فاروجی با تامین 25میلیون ریال برای تجهیز کتابخانه تازه راه اندازی شده روستای خرق این شهرستان کمک کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل  کتابخانه های خراسان شمالی، مرضیه مهربان، مسئول روابط عمومی کتابخانه های عمومی شهرستان فاروج گفت:  کتابخانه حافظ روستای خرق که آبان ماه امسال افتتاح شد  با 120 متر زیربنا و 2میلیارد ریال اعتبار ساخته و تجهیز  شده است.

مرضیه مهربان افزود: با توجه به  جدید الاتأسیس بودن  این کتابخانه هنوز  بطور کامل تجهیز نشده است   و در این مسیر دو خیر با پیگیری کتابدار روستا  پیش گام شدند.

وی افزود: حاج سید امین خروجی با 20 میلیون ریال، 3 متر کابینت ام دی اف خریداری کرده است و موسی الرضا شریف با هزینه 5میلیون ریال اقداما به خرید سینک ظرفشویی و اقلام مورد نیاز آن کرده است.

وی بر لزوم شمارکت خیران در تامین نیازهای کتابخانه ها تاکید و گفت: این بخش با توجه به مخاطب داشتن همه اقشار چامعه نیازمند توجه ویژه خیران است تا در این شرایط اقتصادی با تامین منابع کتابخانه و تجهیزات لازم فرصت استفاده از آن را برای افراد بیشتری فراهم کنند.