صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1398/5/15 سه‌شنبه با حضور برگزیدگان و مسئولین؛ اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان رازو جرگلان برگزار شد آیین اختتامیه نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، با تقدیر از 6 برگزیده در شهرستان رازو جرگلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی ، در اولین گام از برگزاری آیین تقدیر از برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان ، آیین اختتامیه این جشنواره در شهرستان رازو جرگلان  با حضور مسئولان شهرستان راز و جرگلان با تقدیر از 6 برگزیده برگزار شد.

ذکریا کریمی ، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رازو جرگلان ضمن خوش آمد گویی به مدعوین،  مسئولین و برگزیدگان شهرستان  با ارائه گزارشی از شرایط و اوضاع کتابخانه های شهرستان از مشارکت حداکثری مردم رازو جرگلانی تقدیر و تشکر کرد.

وی با اشاره به برگزیده شدن 6نفر از شهرستان رازو جرگلان گفت: در جشنواره کتابخوانی رضوی تمامی شرکت کنندگان، برنده هستند چون دو اتفاق مهم رقم خورده است؛ ترویج کتابخوانی و ترویج فرهنگ سیره رضوی؛ جایزه اصلی این جشنواره آموزش و یادگیری سیره رضوی خواهد بود.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین علی صداقتی نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان، به عنوان سخنران ویژه این مراسم از تاریخچه سفر امام رضا(ع) و همچنین درباره سیره رضوی و همچنین درباره زندگانی حضرت معصومه (س) سخنرانی کرد.

گفتنی است، در ادامه این دیدار از برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان رازو جرگلان  با اهدای لوح سپاس و هدیه قدردانی شد.

ساقی صاحبی و امید ساعدی  در بخش مسابقه چهار گزینه‌ای نوجوان؛ فاطمه جعفری و سیده فاطمه هاشمی  در بخش چهارگزینه ای بزرگسال و رمضان جعفری و محمدامین پنجی در بخش خانوادگی برگزیدگان این جشنواره بودند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 104