صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1398/3/25 شنبه دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی اعلام کرد؛ اختصاص سهمیه ویژه از جوایز نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برای کارکنان و کتابداران نهاد دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی طی اطلاعیه‌ای از اختصاص سهمیه ای وی‍‍ژه در جوایز نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی به کارکنان و کتابداران نهاد کتابخانه های عمومی سراسر کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، به پاس تلاش و جدیت همکاران در اشاعه، برگزاری و شرکت پرشور در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و با موافقت دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، از همکاران برگزیده در دو سطح ملی و کتابخانه‌ای در این جشنواره تقدیر می شود.

بر این اساس و با اعلام دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی، طی برگزاری نهمین دوره از این جشنواره از ۸ نفر از کتابداران و ۸ نفر از همکاران ادارات کل ستادی در سطح ملی (۴ نفر در بخش فردی و ۴ نفر در بخش خانوادگی) و همچنین از یک کتابدار در هر شهرستان (بخش فردی) تجلیل خواهد شد.

شایان ذکر است این سهمیه فقط مربوط به بخش الکترونیک جشنواره خواهد بود و به برگزیدگان علاوه بر لوح سپاس و تندیس، هدایایی نیز تقدیم خواهد شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 81