صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1398/5/17 پنجشنبه با تقدیر از 15 برگزیده؛ اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان جاجرم برگزار شد آیین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان جاجرم با تقدیر از 15 منتخب این جشنواره برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی، محمد عباس زاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جاجرم گفت: اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موسوی، امام جمعه جاجرم ؛ محمدرضا پور رجب، رئیس اداره فرهنگ و  ارشاد اسلامی شهرستان؛ محمد مهدی پهلوان شهردارجاجرم و دیگر مسئواین و مدعوین چهارشنبه 16 مردادماه  برگزارشد.

عباس زاده  ضمن خیرمقدم به مسئولین  و برگزیدگان با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی و جایگاه والای  معصومین و ائمهاطهار(ع) در زندگی عنوان کرد: برای  ایجاد علاقه به کتاب و کتابخوانی، عوامل متعددی نقش دارند که نخستین آنها «خانواده» است. در واقع نقطه آغازین ایجاد عشق و علاقه به کتاب و کتابخوانی از خانواده آغاز می شود.
وی با بیان اینکه جشنواره کتابخوانی رضوی با 12 عنوان و در سه رده سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان  به صورت مکتوب ،آنلاین و پویش برگزار شد
.
افزود: ترویج فرهنگ رضوی و توسعه فرهنگ کتاب‌خوانی از مهم‌ترین اهداف برگزاری جشنواره محسوب می‌شود که امسال تعداد  3136نفر از شهرستان جاجرم در بخش های مختلف جشنواره شرکت داشتند که نسبت به سال گذشته رشد 20درصدی را  در این شهرستان شاهد بودیم.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی، امام جمعه شهرستان نیز در ادامه مراسم  گفت: تلاش کنیم سبک زندگی رضوی را در زندگی خود بکارببندیم ، وی هدف از برگزاری جشنواره رضوی را آشنایی با سبک زندگی امام رضا(ع) دانست.

در پایان از 15 برگزیده شهرستانی به شرح ذیل تقدیر شد:

فاطمه سلیمی،شایان مهرزاد،فرزانه رمضانی در بخش نقاشی،سید هومن پارسادر بخش پویش نوجوان، معصومه مکرمی ،متین کشانی،شادی مقدسی، فاطمه جهانتاب در بخش چهارگزینه ای نوجوان،ابراهیم سالاری، سمیرا محمدزاده، معصومه مهدی پور، ام البنین بهشتی ، معصومه علی پور دربخش چهارگزینه ای بزرگسال، محمدعباس زاده و طاهره بهشتی در بخش خانوادگی تقدیرشدند.

گفتنی است؛   هومن پارسا به عنوان برگزیده نوجوان کشوری از شهرستان جاجرم انتخاب شده است که درآیین اختتامیه سراسری که در مشهد مقدس برگزار  می شود، بصورت ویژه تقدیر خواهد شد.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]