صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1
1398/4/1 شنبه در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش حصارگرمخان مطرح شد؛ تامین اعتبار لازم برای افتتاح و بهره برداری از کتابخانه عمومی فرهنگ حصار تامین اعتبار و بودجه مورد نیاز برای اتمام عملیات عمرانی و افتتاح کتابخانه عمومی فرهنگ از مصوبات نخستین جلسه انجمن کتابخانه عمومی فرهنگ حصار گرمخان بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی  خراسان شمالی محسن  امیری،  رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجنورد با بیان این خبر افزود: نخستین جلسه انجمن کتابخانه عمومی فرهنگ حصار گرمخان با حضور محمدرضا  ابراهیمی بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه عمومی حصار گرمخان، محمد امین کاظمی، شهردار حصارگرمخان و دیگر اعضای انجمن برگزارشد.
ابراهیمی در این جلسه گفت: با توجه به تاکید فرماندار شهرستان در خصوص تامین اعتبار مورد نیاز برای اتمام عملیات عمرانی، افتتاح و به بهره برداری رسیدن کتابخانه عمومی  عمومی فرهنگ با رایزنی و پی گیری های لازم این اعتبار جذب خواهد شد.

ابراهیمی بیان داشت:کتابخانه  روستایی قلعه جق نیز با وجود اتمام عملیات عمرانی باید هرچه زودتر با مشخص شدن کتابدار و رفع نواقص به بهره برداری برسد.

ابراهیمی گفت: با توجه به وجود روستاهای با جمعیت بالا در شهر و بخش حصار گرمخان و همچنین درخواست مردم با وجود آغاز تعطیلات تابستانی ،در صورت امکان کتابخانه سیار به این مناطق پوشش دهد.

کاظمی شهردار حصار گرمخان نیز در این جلسه  گفت: شهرداری حصار گرمخان مثل گذشته در زمینه ی پرداخت نیم در سهم کتابخانه عمومی مساعدت خواهد داشت.همچنین با آماده شدن شرایط نسبت به زیر سازی و آسفالت کوچه متصل به کتابخانه اقدام خواهد شد.

امیری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در پایان  با بیان اقدامات صورت گرفته در زمینه فعالیتهای کتابخانه ای خواستار برگزاری منظم جلسات انجمن از طرف بخشداری حصار گرمخان شد.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 79